ICHILD Gençlik Meydanı

ICHILD Gençlik Meydanı Nedir?

ICHILD Gençlik Meydanı, 08 - 24 yaş grubundaki bireylerin düşüncelerini, dikkat çekmek istedikleri konuları hayal güçlerini kullanarak daha geniş kitleler ile paylaşmalarına fırsat sunmayı amaçlamaktadır.

Dijitalleşen bir dünyada yeni neslin düşüncelerini kendi bakış açıları ile anlatabilmeleri ve kitlelerle paylaşabilmeleri "İfade Özgürlüğü" hakkı açısından son derece önem taşımaktadır.

Hazırlanan içeriklerin meydan@ichildforchild.org mail adresine belirtilen formatlara göre iletilmesi gerekmektedir. Onaylanan içerikler, ichildforchild.org sitesinde yer alan 'GENÇLİK MEYDANI' sekmesinin içerisinde süresiz olarak yayınlanacaktır. Görsel içeriklerin bir hikaye ya da açıklama metni ile gönderilmesi beklenmektedir. Metin bölümünde paylaşımda kullanılması için, kendi isminizi ya da yer almasını istediğiniz bir takma isim varsa bunu da belirtmeniz gerekmektedir.

ICHILD Gençlik Meydanı Yönergesi
Başvuru Yönergesi

08 - 24 yaş aralığındaysanız, dilediğiniz bir konu hakkındaki fikirlerinizi, araştırmanızı, sosyal etki yaratacak kampanyanızı, çözümlerinizi, ya da hissettiklerinizi... görsel ya da video formatında hazırlayınız. İçerik paylaşımlarına uygun formatta meydan@ichildforchild.org adresine aşağıdaki bilgilerle birlikte içeriğinizi gönderin.

-18 yaşından küçükseniz, veli izin belgesi.
-Adınız, yaşınız, yaşadığınız şehir ve doğum tarihiniz ile ilgili bilgiler
-Dijital içeriğinizin hikayesi

İçerik Paylaşım Koşulları

En az 1 en çok 3 adet fotoğraf yada resim paylaşabilirsiniz.
Fotoğraf ve resim boyutları 1000x1000 piksel ebatında PNG yada JPG formatında olmalıdır.
Dijital içeriğinizdeki metin sınırı maksimum 750 karakterdir.
Video içerikleri ICHILD - YouTube resmi kanalı üzerinden paylaşılacaktır. Video içeriklerinin youtube formatında iletilmesi gerekmektedir.

Anlatmak istediklerinizi, araştırmalarınızı, endişelerinizi, mutluluklarınızı veya hayallerinizi, video ya da görsel formatta hikayeleri ile birlikte hazırlayıp

meydan@ichildforchild.org

adresine gönderin ve #meydandabulusalim !

Her türlü soru, görüş ve öneri için: bilgi@ichildforchild.org adresinden bizlere ulaşabilirsiniz!